İstanbul Böcek, Haşere Ev İlaçlama Fiyatları

Haşerelerin her birinin biyolojik yapısı farklı olduğundan, yok edilmeleri de bu duruma bağlı olarak üretilen ilaçlarla mümkündür ve her biri için kullanılacak ilaçlar farklı olabilir. Örneğin bir hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma ve gruplarındaki haşere için jel ilaçlama uygulaması gerçekleştirilirken, bu ilacın pire, kene, tahtakurusu, çıyan, kırkayak gibi haşerelere etkisi olmaz. İlaçlama fiyatları bu tekniklere göre de farklı olabilmektedir. Sadece haşere ve böcek çeşidine bağlı olmayan böcek ilaçlama yöntemleri, mekanın büyüklüğüne göre de belirlendiğinden, bu durumun ilaçlama fiyatlarına da etki etmesi olağandır.

Bazen alanın büyüklüğünün yanı sıra uygulanan haşere ilaçlama teknikleri, ilaçlama fiyatları için daha etkilidir. Örneğin bir ev ya da iş yerinde uygulanacak olan ilaçlama yöntemleri, bahçe, park gibi yerlerdekilerle aynı maliyette olabilir. Sıvı böcek ilaçlama, püskürtme ya da buharlama olarak uygulanırken, jel ise şırınga tabancasıyla ufak parçalar halinde kuytu köşelere ilaçların bırakılmasıyla gerçekleşir. Bunların yanında farelerden kurtulmak için geliştirilen istasyon yöntemi de vardır. Tüm bu haşere ilaçlama teknikleri, ilaçlama fiyatları nı etkileyebilmektedir.

Biyoka İlaçlama olarak sizlere Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı hizmet vermekteyiz. İlaçlarımız ziraat mühendislerince üretilmekte olup, her tür alanda uygun olan bu tür ilaçların kullanıldığı böcek ilaçlama işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz. İzmir, Kocaeli, Bursa, İstanbul illerinde şubelerimiz bulunmaktadır ve bu illerdeki her semte kolayca ulaşabilecek ilaçlama servisleri mevcuttur. Ayrıca her semt için aynı olan, uygun ilaçlama fiyatları ile bütçenizi sarsmadan sizlere 7/24 hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Biyoka İlaçlama olarak herzaman en uygun fiyat en kaliteli hizmet ilkesini benimsemiş bir firmayız. Bu yüzden tüm İstanbul'da geçerli ve 29tl den başlayan fiyatlarla Profesyonel ilaçlama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

-


Wow Desing
WOW
DESİNG