info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
Avrupa Yakası Böcek İlaçlama
Avrupa Yakası Böcek İlaçlama

Avrupa Yakası Böcek İlaçlama

Ekonomik fiyat ile ilaçlama hizmet veren firmamızın, İstanbul ve Kocaeli şubeleri bulunmaktadır. İstanbul ilaçlama firmamızın Avrupa Yakası böcek ilaçlama şubesinde İstanbul’un tüm semt ve mahallerine 7 gün 24 saat hizmetimiz bulunmaktadır.

İşimiz öncelikle insan sağlığını korumaktır. Yaşam alanlarınızı böceklerden temzilerken, sağlığınızı tehlikeye atmamaktayız. Haşere ilaçlama, insan sağlığını yakından ilgilendiren bir uygulamadır. Her firma haşere ilaçlama işlemlerini gerçekleştiremez.

Avrupa Yakası böcek ilaçlama servisi çalışanlarımız İl Sağlık Müdürlüğü’nün öngördüğü eğitimlerden geçmiş, profesyone kişilerdir. 

 

İlaçlama Nasıl Yapılır?


Avrupa Yakası böcek ilaçlama servisi uzman personelleri, böcek türlerinin anatomik  ve morfolojik yapısını bilmektedir. Her haşere üzerinde aynı ilaçlama yöntemi etki göstermemektedir. Uzman personellerimiz, böceklere en iyi etki edecek yöntemi ayırt etmekte, böceklerin yoğunluğuna göre uygulama yöntemini belirlemektedir.

 

 

Yöntemlerimiz;
 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Fare İlaçlama

 


İlaçlama Yapmanın Önemi

 
Yaz aylarında haşerelerin sayısının artmasıyla böcek ilaçlama yaptırmanın önemi de artmaktadır. Haşereler cinslerine ve beslenme özelliklerine göre her mevsim karşımıza çıkmaktadır. Böcekler, çevreye maddi ve manevi şekilde zarar veren canlılardır. Gerek taşıdıkları hastalık etmenlerine, gerek insanları ısırmalarına ve gerekse de besinlere zarar vermeleri nedeniyle böcekler oldukça tehlikelidir. Ayrıca fareler, evlerdeki eşyaları kemirerek ve çeşitli besin maddelerine zarar vererek maddi olarak insanlara zarar verirler. 

Tüm Alanlarda Hizmet 

Avrupa yakası böcek ilaçlama servisi, açık ve kapalı yaşam alanlarında ve İstanbul Avrupa yakasının tüm ilçelerinde profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir.

Tüm ilçe ve semtlerde en çok ilaçladığımız haşere/kemirgen türleri; 

Kırkayak, ev-çatı-fındık faresi, ağaç kurdu, güve, tahta kurusu, kara fatma, çekirge, kalorifer böceği, çıyan, tahta kurdu, danaburnu, gümüş böceği, kene, Amerikan/ Alman/ oryantal hamam böceği, pire, hamam böceği, örümcek, fare, bit, akrep,  ilaçlamasını Sağlık Bakanlığı ruhsatlı ilaçlarla gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Avrupa Yakası böcek ilaçlama fiyat olarak oldukça uygun rakamlara gerçekleştirdiğimiz profesyonel hizmetimizdir. Avrupa yakasının tüm ilçelerinde haşere, ve fare kontrolü sağlamaktadır. Yaşam alanlarınızda böcekler üzerinde kesin çözüm sağlamak için biyokailaclama olarak bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

 

1
1
0
1298 Kişi Ziyaret Etti
1298 Kez İncelendi
TAVSİYE EDİLENLER

Şile Böcek İlaçlama

Daha Fazla Gör

Kurumsal İlaçlama

Daha Fazla Gör

Kadıköy Böcek İlaçlama

Daha Fazla Gör

Bahçeşehir Böcek İlaçlama

Daha Fazla Gör
Bültene Kaydolun
Bizi Takip Edin
 • Biyoka İlaçlama
  Tekstilkent Ticaret Merkezi 10AB Blok No:3067 Esenler İstanbul
  0 850 885 1001
  info@biyoka.com.tr
  0 507 352 2492
  İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA
  İSTANBUL HAŞERE İLAÇLAMA
  İletişim Sayfaları
  Biyoka İlaçlama DİJİTİC E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.
  Biyoka @ 2015 - Tüm hakkı saklıdır.