info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
Biyosidal Ürün Uygulama Takip Sistemi (BÜTS) Yayınlandı (İlaçlama Firmaları)
Biyosidal Ürün Uygulama Takip Sistemi (BÜTS) Yayınlandı (İlaçlama Firmaları)

İstanbul İlaçlama Biyosidal Ürün Uygulama Takip Sistemi (BÜTS) Yayınlandı (İlaçlama Firmaları)

Tüm Sağlık Bakanlığından ruhsatlı ilaçlama firmalarının kullanımına açılan Biyosidal Ürünler Takip Sistemi (BÜTS) ile artık ilaçlama işlemlerini online olarak sisteme girebilir, uygulama bildirimlerinizi Halk Sağlığı Kurumunua direkt olarak gerçekleştirebilirsiniz. 5 Ocak 2015 tarihinde kullanıma açılan Biyosidal Ürün Uygulama Takip Sistemi online olarak ilaçlama işlemlerinin takibini sağlamaktadır.

 

Biyosidal Ürün Uygulama Takip Sistemi (BÜTS)  Kullanıcı Adı Nedir? Biyosidal Ürün Uygulama Takip Sistemi (BÜTS)  Kullanıcı Adı Nereden Öğrenilir?

Biyosidal Ürün Uygulama Takip Sistemi (BÜTS) Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan biyosidal ürün üretimi ve ithalatı yapan firmaların ve biyosidal ürün uygulama firmalarının online takibini ve dökümante edilmesini sağlayan interaktif bir sistemdir. Eğer ilaçlama firmasıysanız Biyosidal Ürün Uygulama Takip Sistemi sayfasına Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Sayfasından ulaşabilirsiniz.

Biyosidal Ürün Uygulama Takip Sistemi (BÜTS) kullanıcı adınız Halk Sağlığı Kurumundan ruhsat alımı sirasında bildirdiğiniz iletişim bilgilerindeki mail adresinizdir. Bu bilgi otomatik olarak sisteme yüklenmiştir.

Biyosidal Ürün Uygulama Takip Sistemi (BÜTS) şifreniz ise yine bağlı bulunduğunuz Halk Sağlığı Kurumuna müracaat etmeniz halinde size bildirilecektir. 

Biyosidal Ürün Uygulama Takip Sistemi (BÜTS), kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmanızdan sonra size özel panelinize ulaşacaksınız. Bu bölümde hangi ilde uygulama yaptığınız, ilaçlama uygulamasını yaptığınız yerin özellikleri ve adresi ile uygulamayı gerçekleştiren personel bilgilerini girerek uygulamanızı sisteme kaydedebilirsiniz. 

Böcek İlaçlama İstanbul 

Böcek İlaçlama İstanbul servisleri sistemden uygulama bilgilerinizi kaydettikten sonra takibi yapabilir istediğiniz zaman inceleme yapabilir, yada iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

4
4
1
7928 Kişi Gördü
7928 Kez İncelendi
TAVSİYE EDİLENLER

Biyosidal Ürün Uygulama Takip Sistemi (BÜTS) Yayınlandı (İlaçlama Firmaları)

Daha Fazla Gör

Biyosidal Ürün Takip Sistemi ( BÜTS ) YAYINLANDI

Daha Fazla Gör

İstanbul Böcek İlaçlama

Daha Fazla Gör
Bültene Kaydolun
Bizi Takip Edin
 • Biyoka İlaçlama
  Tekstilkent Ticaret Merkezi 10AB Blok No:3067 Esenler İstanbul
  0 850 885 1001
  info@biyoka.com.tr
  0 507 352 2492
  İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA
  İSTANBUL HAŞERE İLAÇLAMA
  İletişim Sayfaları
  Biyoka İlaçlama DİJİTİC E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.
  Biyoka @ 2015 - Tüm hakkı saklıdır.