info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
İstanbul Böcek İlaçlama
İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul Böcek İlaçlama

Türkiye 'nin en büyük ve en kalabalık ili olan İstanbul, her sektörde olduğu gibi ilaçlama sektöründe de en büyük pazarı oluşturmaktadır. İstanbul çarpık kentleşme ve insan yoğunluğunun beraberinde getirdiği bazı sorunlar vardır. Bunlardan biri de böcek problemidir.

Böcekler bir çok ortam ve şartta yaşayabilen adaptasyon gücü yüksek canlılardır. Öyle ki bazı böcek türleri radyasyona insanlardan daha dayanıklıdır. Bu dayanıklı yapıları ve hızlı üreme potansiyelleri nedeniyle böcekler mücadele edilmesi gereken canlılardır. Özellikle bazıları parazittir ve insanlara zarar verebilirler. Kan emerek beslenmeleri neticesinde insanları ısırır kan emerler ve bu yolla bazı hastalıkları da bulaştırabilirler. Baziları ise hijyen sorunları yaratırlar. Haşereler kirli yüzeylerde gezerler ve daha sonra gıdaya temas ederek bu mikropları gıdalara bulaştırırlar. Tüm bu sorunları nedeniyle mücadele edilmesi gereken zararlı konumundadırlar.

İstanbul böcek ilaçlama servisi İstanbul 'un tüm ilçlerinde ilaçlama servisi hizmeti sunmaktadır. Yaygın servis ağımız sayesinde her ilçe ve soruna hızla müdahale etme olanağı sunmaktayız. Acil böcek ilaçlama ihtiyaçlarınız için bize günün her saati ulaşabilirsiniz. 

İstanbul haşere ilaçlama profesyonel kadrosuyla tüm böceklere kesin çözüm ilkesiyle hizmet sunmaktadır. Haşerelerden kurtulmak onları iyi tanımaktan, hangi ilacı ve ilaçlama yöntemini kullanılacağını bilmekten geçer. Bu nedenle profesyonel yardım almadan haşereden kurtulmak imkansıza yakındır. Firmamız uzman ekibiyle 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Bize telefon numaralarımızdan ulaşabilir ücretsiz danışma hattımızdan bilgi alabilirsiniz. 

6
6
0
671 Kişi Gördü
671 Kez İncelendi
TAVSİYE EDİLENLER

Biyosidal Ürün Uygulama Takip Sistemi (BÜTS) Yayınlandı (İlaçlama Firmaları)

Daha Fazla Gör

Biyosidal Ürün Takip Sistemi ( BÜTS ) YAYINLANDI

Daha Fazla Gör

İstanbul Böcek İlaçlama

Daha Fazla Gör
Bültene Kaydolun
Bizi Takip Edin
 • Biyoka İlaçlama
  Tekstilkent Ticaret Merkezi 10AB Blok No:3067 Esenler İstanbul
  0 850 885 1001
  info@biyoka.com.tr
  0 507 352 2492
  İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA
  İSTANBUL HAŞERE İLAÇLAMA
  İletişim Sayfaları
  Biyoka İlaçlama DİJİTİC E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.
  Biyoka @ 2015 - Tüm hakkı saklıdır.