info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
Çekirge İlaçlama
Çekirge İlaçlama
Çekirge İlaçlama

 

Çekirge Hakkında Bilgi,

Çekirgelerin vücutları baş, göğüs ve kuyruk olmak üzere 3 kısımdan oluşmaktadır. Baş kısmında dışa doğru iki adet göz ve 2 adet antenleri bulunmaktadır. Antenleri sayesinde hem tehlikeleri algılayarak kendi aralarında iletişimi sağlarlar hem de besinlerini kolayca bulurlar. Çekirgeler ile bireysel olarak mücadele etmek oldukça zordur. Çünkü tehlike olduğunu anladıkları anda birbirleriyle iletişimi sağlayarak ortadan kaybolmaları çok kolaydır.

 

Çekirge Nerede Bulunur, ;

Çekirgelere doğada her yerde rastlamak mümkündür. Çekirgeler dağda, çayırda, ormanda ve çöle yakın yerlerdeçok fazla bulunurlar ve bulundukları alanlardaki yeşilliklere, meyve ve sebzelere zarar verirler. Bu sebeple çekirge ilaçlama yaptırılmalı ve zararlının bu alanlara daha fazla zarar vermemesi sağlanmalıdır. Vücut yapısı genel olarak aynıdır. Ancakçekirgenin türüne bağlı olarak boyları değişmektedir. Bazı türleri bir kaç cm iken bazıları 20cm kadar olabilmektedir.

Çekirge İlaçlaması, Çekirge Böcek İlaçlama, Çekirge İle Mücadele,

Çekirge ilaçlamada genel olarak sıvı ilaçlar tercih edilmektedir.Çekirgelerden kurtulmak ve diğer tüm haşereler ile mücadele etmek için ilaçlama şirketimiz bu konular hakkında her türlü bilgiyi sizler ile paylaşmaktadır. Çekirge ilaçlama firmalarınıseçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta Sağlık Bakanlığı onaylı olup olmadığıdır.

 

Çekirge Nasıl İlaçlanır, Çekirge İlacı, Çekirge Nasıl Kurtulurum

Yıllardan beri bu zararlılar ile bireysel olarak yapılan mücadelelerden etkili bir sonuç alınamamıştır. Çekirge ile mücadele kesinlikle profesyonel ilaçlama firmasınca yapılmalıdır. Çünkü bu haşere için kullanılan ilaçlama yöntemi ve ilaçlar farklıdır. Bu yüzden bireysel olarak seçilen yanlış ilaçlar ve yanlış ilaçlama metodu büyük zararlara sebep olabilir. 

1
1
0
2083 Kişi Ziyaret Etti
TAVSİYE EDİLENLER

Sağlık Bakanlığı ve Belediye Onaylı Ruhsatlı Böcek İlaçlama Şirketi

Daha Fazla Gör

Tahta Kurusu İlaçlama

Daha Fazla Gör

Kulağakaçan İlaçlama

Daha Fazla Gör

İstanbul Böcek, Haşere Ev İlaçlama Fiyatları

Daha Fazla Gör
Bültene Kaydolun
Bizi Takip Edin
 • Biyoka İlaçlama
  Tekstilkent Ticaret Merkezi 10AB Blok No:3067 Esenler İstanbul
  0 850 885 1001
  info@biyoka.com.tr
  0 507 352 2492
  İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA
  İSTANBUL HAŞERE İLAÇLAMA
  İletişim Sayfaları
  Biyoka İlaçlama DİJİTİC E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.
  Biyoka @ 2015 - Tüm hakkı saklıdır.