info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
Fare İlaçlama
Fare İlaçlama
Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

Fare ilaçlama mutlak suretle profesyoneller tarafından yapılması gereken bir hizmettir. Fare memeli bir kemirgendir. Esnek vücut yapısına sahip olduğu için girmek istediği yere kolaylıkla girebilmektedir. Kemirici dişlerden oluşan ağız yapısına sahip olan fareler bulunduğu yerlerdeki yiyecekleri, eşyaları kolaylıkla kemirerek tüketmektedir. Farelerden kurtulmak, sağlık sorunlarına sebep olmaması için asla ihmal edilmemesi gereken bir durumdur. Ayrıca maddi kayıpların önüne geçilebilmesi için de fare mücadelesi oldukça önemlidir. Bu şekilde istedikleri yere rahatça ve hızlı bi şekilde ulaşan fareleri yakalamak ta zorlaşır.

Fareler evlerde, lağımlarda, çatı katlarında, su ve gıda maddelerinin olduğu her yerde görülebilmektedir. Fark edildikleri durumlarda fare ilaçlama yaptırılmalıdır. Özellikle bıraktıkları dışkılar ile çıkardıkları seslerle bulundukları ortamda kolayca farkedilen bu kemirgenler mutlaka yok edilmelidir.

Fare ilaçları, Fare Zehirleri Fare İlaçlama Yöntemleri, Fare ile Mücadele, Fare İlaçlama Firmaları

Farelerle mücadelede kullanılan diğer bir yöntem ise istasyon yöntemidir. Bu yöntem bahçeler, bodrum katları, fabrikalar gibi büyük alanlarda ilacın yağmur, rüzgar veya evcil hayvanların verebileceği zararları engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Fare istasyonları, içerisinde mum bloklar bulunan kapalı  bir aparattır. Bu aparatlar uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne göre kaç adet konulacağı belirlenerek, alandaki kuytulara, köşelere yerleştirilir. Fare, istasyonun içindeki ilacı yedikten sonra içtiği su ile zehir kana karışır ve yuvasına dönen fare orada ölür. Fare istasyonlar, farenin içerisinde ölmediği ve koku yapmadığı için oldukça zahmetsiz ve pratik bir işlemdir. 

0
0
0
1996 Kişi Ziyaret Etti
TAVSİYE EDİLENLER

Sağlık Bakanlığı ve Belediye Onaylı Ruhsatlı Böcek İlaçlama Şirketi

Daha Fazla Gör

Tahta Kurusu İlaçlama

Daha Fazla Gör

Kulağakaçan İlaçlama

Daha Fazla Gör

İstanbul Böcek, Haşere Ev İlaçlama Fiyatları

Daha Fazla Gör
Bültene Kaydolun
Bizi Takip Edin
 • Biyoka İlaçlama
  Tekstilkent Ticaret Merkezi 10AB Blok No:3067 Esenler İstanbul
  0 850 885 1001
  info@biyoka.com.tr
  0 507 352 2492
  İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA
  İSTANBUL HAŞERE İLAÇLAMA
  İletişim Sayfaları
  Biyoka İlaçlama DİJİTİC E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.
  Biyoka @ 2015 - Tüm hakkı saklıdır.