info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
Hamam Böceği İlaçlama
Hamam Böceği İlaçlama
Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği İle Mücadele, Hamam Böceği İlaçlama Yöntemleri, Hamam Böceği İlaçlama Zamanı;

Hamam böcekleri 5 bin kadar türü olan ve dünyanın bir çok bölgesinde yaşayabilen haşerelerdir. Bu haşere besin maddesi bulunan ve nemli olan her ortamda yaşar. Boyu ortalama 3-5 cm kadardır. Kendilerini tehlikelere karşı koruyan çok sert ve dayanıklı yapıda kanatları ve vücut örtüleri vardır ancak uçamazlar. Ayrıca ayak yapıları oldukça güçlüdür ve çok hızlı hareket ederler.

Hamam Böceği İlaçları Nelerdir, Hamam Böceği İlaçlama Nasıl Yapılır,

Halk arasında birçok farklı isimlerle anılırlar. Bunlar arasında oryantal hamam böceği, amerikan hamam böceği, alman hamam böceği, kalorifer böceği, kakalak ve karafatma başta gelmektedir. Bütün türleri insanlar için ciddi tehdit oluşturmaktadır. Çünkü bulundukları ortamdan aldıkları virüsleri insanlara bulaştırarak ciddi hastalıklara sebep olabilmektedirler. Hamam böcekleri insanlara grip, astım, phonomi, verem, dizanteri, hepatit ve çeşitli alerjik hastalıklar bulaştırmaktadırlar. Ayrıca işletmelerde müşterileri irite ederek maddi kayıplara da neden olmaktadırlar. 

Hamam Böceğinden Nasıl Kurtulurum, Hamam Böceği Nasıl Yok Edilir,

Hamam böceği ilaçlama insan hayatı için çok önemlidir. Çünkü bu haşereler temiz yerlerde bulunmazlar ve bulundukları alanlardaki mikropları salya ya da dışkı yolu ile insanlara bulaştırabilmektedirler. Bunun sonucunda da ciddi sağlık sorunlarına neden olabilmektedirler. Hamam böceklerinden kurtulmak için mutlaka profesyonel hamam böceği ilaçlama şirketleri ile görüşülerek gereken önlemler zaman kaybetmeden alınmalıdır. Aksi takdirde bu haşereler çok daha da büyük zararlara neden olacaktır.

Hamam Böceği İlaçlama Firmaları, Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Biyoka böcek ilaçlama firmamız, etkili ilaçları, uzman ilaçlama personeli ve ilaçlama sektöründe lider ve yasal izinleriyle çalışan bir firma olarak daima en güvenilir hizmeti sunmaktadır ve oldukça uygun fiyatlara sizi böcek sorunlarından kurtarmaktadır.

1
1
0
2769 Kişi Ziyaret Etti
TAVSİYE EDİLENLER

Sağlık Bakanlığı ve Belediye Onaylı Ruhsatlı Böcek İlaçlama Şirketi

Daha Fazla Gör

Tahta Kurusu İlaçlama

Daha Fazla Gör

Kulağakaçan İlaçlama

Daha Fazla Gör

İstanbul Böcek, Haşere Ev İlaçlama Fiyatları

Daha Fazla Gör
Bültene Kaydolun
Bizi Takip Edin
 • Biyoka İlaçlama
  Tekstilkent Ticaret Merkezi 10AB Blok No:3067 Esenler İstanbul
  0 850 885 1001
  info@biyoka.com.tr
  0 507 352 2492
  İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA
  İSTANBUL HAŞERE İLAÇLAMA
  İletişim Sayfaları
  Biyoka İlaçlama DİJİTİC E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.
  Biyoka @ 2015 - Tüm hakkı saklıdır.