info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
İstanbul Böcek, Haşere Ev İlaçlama Fiyatları
İstanbul Böcek, Haşere Ev İlaçlama Fiyatları
İstanbul Böcek, Haşere Ev İlaçlama Fiyatları

Haşerelerin hepsi biyolojik olarak farklıdır ve yok edilmeleri biyolojik yapılarına bağlı olarak üretilen ilaçlarla mümkün olmaktadır. Bu yüzden her bir haşere için kullanılacak ilaçlar farklı olabilmektedir. Örneğin kalorifer böceği ve hamam böceği gibi böcek gruplarındaki haşereler için genellikle jel ilaçlama uygulaması yapılırken, bu tür ilaçların kene, pire, tahtakurusu, kırkayak, çıyan gibi haşerelere etkisi olmamaktadır. İlaçlama fiyatları da ilaçlama  göre farklı olabilmektedir. Haşerelerin ilaçlama yöntemleri sadece böceğin çeşidine göre değil, mekanın büyüklüğüne göre de belirlenmektedir. Bu durum ilaçlama fiyatlarına da etki etmektedir.

Bazen alanın büyüklüğünün yanı sıra uygulanan haşere ilaçlama teknikleri, ilaçlama fiyatı için daha etkilidir. Örneğin bir ev ya da iş yerinde uygulanacak olan ilaçlama yöntemleri, bahçe, park gibi yerlerdekilerle aynı yada farklı maliyette olabilir. Sıvı böcek ilaçlama, püskürtme ya da buharlama olarak uygulanırken, jel ise şırınga tabancasıyla ufak parçalar halinde kuytu köşelere ilaçların bırakılmasıyla gerçekleşir. Bunların yanında farelerden kurtulmak için geliştirilen istasyon yöntemi de kemirgen mücadelesinde kullanılan bir unsurdur.. Tüm bu haşere ilaçlama teknikleri, ilaçlama fiyatlarını etkileyebilmektedir.

 

Biyoka İlaçlama olarak sizlere Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı ilaçlama hizmet ivermekteyiz. İstanbul tüm ilçelerinde acil ilaçlama servislerimiz bulunmaktadır ve her semte kısa sürede kolayca ulaşabilmektedir. Ayrıca her semt için aynı olan, uygun ilaçlama fiyatları ile bütçenizi sarsmadan sizlere 7 gün 24 saat profesyonel hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Biyoka Böcek İlaçlama olarak herzaman en uygun fiyat en kaliteli hizmet ilkesini benimsemiş bir firmayız. Bu yüzden tüm İstanbul'da geçerli ve 29tl den başlayan fiyatlarla Profesyonel ilaçlama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

5
5
0
2805 Kişi Ziyaret Etti
TAVSİYE EDİLENLER

Sağlık Bakanlığı ve Belediye Onaylı Ruhsatlı Böcek İlaçlama Şirketi

Daha Fazla Gör

Tahta Kurusu İlaçlama

Daha Fazla Gör

Kulağakaçan İlaçlama

Daha Fazla Gör

İstanbul Böcek, Haşere Ev İlaçlama Fiyatları

Daha Fazla Gör
Bültene Kaydolun
Bizi Takip Edin
 • Biyoka İlaçlama
  Tekstilkent Ticaret Merkezi 10AB Blok No:3067 Esenler İstanbul
  0 850 885 1001
  info@biyoka.com.tr
  0 507 352 2492
  İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA
  İSTANBUL HAŞERE İLAÇLAMA
  İletişim Sayfaları
  Biyoka İlaçlama DİJİTİC E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.
  Biyoka @ 2015 - Tüm hakkı saklıdır.