info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
Kalorifer Böceği
Kalorifer Böceği
Kalorifer Böceği

   

Kalorifer Böceği İlaçlaması, Kalorifer Böceği İlacı, Hamam Böceği İlaçlama, Kalorifer Böceğinden Kurtulmanın Yolları, Kalorifer Böceği Nedir, Kalorifer Böceği Hakkında Bilgi;

Kalorifer böceği, alman hamam böceği olarak da bilinen, karafatma, kakalak gibi türlere benzeyen bir eklem bacaklıdır. İnsanları ısırıp sokmazlar ancak salyaları ve dışkıları insanlarla temas ettiğinde sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Bunu engellemek için kalorifer böceği ilaçlaması yaptırılmalıdır. Bu haşereler genellikle pis ortamlarda bulunduklarından bu ortamlardaki mikropları kolaylıkla taşıyarak hastalıkları yayabilirler. Bu hastalıkların başlıcaları ise; alerjik reaksiyonlar, astım, gıda zehirlenmeleri, mantar hastalıkları, hepatit, pnomoni ve dizanteridir. Bu tür problemlerle karşılaşmamak için kalorifer böceği ilaçlama firmaları tarafından yardım alınmalıdır.

Kalorifer Böceği İlaçlama Fiyatları, Kalorifer Böceği İlaçlama Fiyatı

Özellikle sıcak, nemli ve pis ortamlarda sık sık görülen hamam böceklerine, evlerde; mutfak, banyo, çatı katı, merdiven boşlukları gibi yerlerde rastlamamız da normaldir. Bu haşerelerden kurtulmak gerekmektedir. Çünkü insanların gıda olarak tükettiği veya tüketmediği (naylon, silikon, poşet, kağıt, vb.) herşeyi yiyebilmektedirler. Ayrıca bulundukları alanlardan aldıkları mikropları da yiyecek ve eşyaların üzerine bırakarak bu mikropları insanlara bulaştırırlar. kalorifer böceği ilaçlama şirketleri ile irtibat kurularak bu haşerelerin yok edilmeleri sağlanmalıdır.

 

1
1
0
2293 Kişi Ziyaret Etti
TAVSİYE EDİLENLER

Sağlık Bakanlığı ve Belediye Onaylı Ruhsatlı Böcek İlaçlama Şirketi

Daha Fazla Gör

Tahta Kurusu İlaçlama

Daha Fazla Gör

Kulağakaçan İlaçlama

Daha Fazla Gör

İstanbul Böcek, Haşere Ev İlaçlama Fiyatları

Daha Fazla Gör
Bültene Kaydolun
Bizi Takip Edin
 • Biyoka İlaçlama
  Tekstilkent Ticaret Merkezi 10AB Blok No:3067 Esenler İstanbul
  0 850 885 1001
  info@biyoka.com.tr
  0 507 352 2492
  İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA
  İSTANBUL HAŞERE İLAÇLAMA
  İletişim Sayfaları
  Biyoka İlaçlama DİJİTİC E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.
  Biyoka @ 2015 - Tüm hakkı saklıdır.