info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
Kokulu Böcek İlaçlama 2015/05/29 21:56:07
Kokulu Böcek İlaçlama

Kokulu ilaçlama yöntemi adından da anlaşıldığı gibi koku özelliğiyle haşereleri irite eden yuvadan çıkaran ve hava zehirleyerek öldüren özelliğe sahiptir. Bu kokular haşerelerin istemediği ve öldürücü etkiye sahiptir. İnsanlar açısından hiçbir kokusu insanları etkilemez. Sadece gün içerisinde ilaçlama yapılan yeri terk etmeniz gerekir. Çünkü ilaçlama yapılırken kokusu ile birlikte ilaçta etrafa yayılır. Bu nedenle insanlara da zarar verebilir. Sonrasında ise hiçbir sorun yaşanmaz. Kokulu ilaçlama yöntemi ile yapılan alanlarda koku tüm haşere gruplarının yuvasına ve bölgesine ulaşır. Böylelikle etrafta kısa sürede haşere canlısı kalmaz.

İlerleyen zamanlarda da ilaç kalıcılığını gösterdiği için her zaman sağlıklı ve hijyenik ortamlarda yaşarsınız. Aksi takdirde ilaçlama yapılmazsa gece, gündüz sizleri haşereler rahatsız ederek istenmeyen sonuçlara ve hastalıklara yol açabilirler. Bunların önlenmesi hem sizin sağlığınız açısından hem de ortamınızdaki görüntü açısından önemli bir faktördür. Bunları göz önüne alan haşere ilaçlama firmamız çeşitli gelişmiş ilaçlar ile sizlere kokulu ilaçlama yöntemini sunmaktadır. Sizde bundan yararlanmanız için ilaçlama firmamızı tercih edebilirsiniz. İlaçlama firmamız güler yüzlü ekibe, profesyonel hizmet veren ekibe, tehlikelere karşı önlem alan ekibe sahiptir. Sizde bu hizmetleri en düşük fiyatlara yaptırabilirsiniz. İlaçlama servisimiz ile hemen, hemen tüm her yere ilaçlama yapmaktayız.

İlaçlama dışında firmamızdan bahsedecek olursak yasal ruhsatlar ve belgelerle çalışan, günümüzdeki tüm teknolojileri bir arada bulunduran, uygun fiyat garantisi veren, sizlere böcek ilaçlama öncesi gerekli bilgileri aktaran uzman personel ekibine sahiptir. Kokulu ilaçlama yapılırken de bu hususlar geçerlidir. Aynı zamanda kokulu ilaçlama bir çok firma tarafından standartlar ile yapılır. Fakat ilaçlama firmamız kokulu ilaçlama işlemini yaparken gelişmiş yöntem ve hizmet gösterir. Sizde ilaçlama firmamız ile kokulu ilaçlama yaptırmak istiyorsanız uzman ekibimiz ile iletişime geçerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

 

www.biyoka.com.tr

0850 885 1001

info@biyoka.com.tr

1
1
0
1175 Kişi Gördü
TAVSİYE EDİLENLER

İstanbul Böcek İlaçlama Firmaları

Daha Fazla Gör

Kokulu Böcek İlaçlama

Daha Fazla Gör

Ev Böcek İlaçlama

Daha Fazla Gör

Askeri Lojman Tesis İlaçlama

Daha Fazla Gör
Bültene Kaydolun
Bizi Takip Edin
 • Biyoka İlaçlama
  Tekstilkent Ticaret Merkezi 10AB Blok No:3067 Esenler İstanbul
  0 850 885 1001
  info@biyoka.com.tr
  0 507 352 2492
  İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA
  İSTANBUL HAŞERE İLAÇLAMA
  İletişim Sayfaları
  Biyoka İlaçlama DİJİTİC E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.
  Biyoka @ 2015 - Tüm hakkı saklıdır.