info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Yaşadığımız mekanlarda temizliğe dikkat etsek bile böcek sorunları sıklıkla yaşanmaktadır. Böcekler dışardan alışverişte aldığımız bir poşetin içinde bile evlerimize gelerek yerleşebilir. Çok hızlı üredikleri için biz farkına varana kadar tüm mekanı sarabilirler. Çevremizde tek de olsa görülen böcek aslında arka planda yüzlercesinin göstergesi olabilir. Önem vermediğimiz bu durum zamanla büyük böcek sorunları yaşanmasına neden olmaktadır.

Böceklerden kesin kurtulmak için böcek ilaçlama yapılmalıdır. Bir çok böcek türü sanılandan daha fazla dayanıklı ve hızlı üreme gücüne sahiptir. Sıradan yapılan işlemleri sorunlarıçözmemekte ve geçen bu sürede ise böcekler hızla çoğalmaktadır. 

Böcek ilaçlama nasıl yapılır? Bu soru oldukça kapsamlı da olsa bu yazımızda bu konuyu açıklamaya çalışacağız. Böcek ilaçlama yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli konu sağlığınızdır. Böcek ilaçları kimyasaldır ve bilinçsiz ellerde sağlığınızı tehdit eder. İlaçlamada kullanacağınız ilacının etki mekanizmasını ve özelliklerini bilmek size başarıyı getirecektir. Bazı böcek ilaçları sadece belirli böcekler içindir ve diğer böceklerde çalışmamaktadır. (Hamam böceği jeli, kalorifer böceği jeli, karınca jeli, vb sayılabilir.)

İlaçlama yapmadan önce sorun olan haşereye uygun ilaç alınmalıdır. İlacın öncelikle prospektüsü okunmalıdır. Haşere ilaçları üzerinde kullanımı, doz ve uygulama bilgileri bulunur. Bunlar ilaçlama yaparken oldukça önemlidir.

Esas olarak böcek ilaçlama da birkaç ilaçlama yöntemi vardır bunlar;

Kokulu Böcek İlaçlama,

Kokusuz Böcek İlaçlama,

Jel Böcek İlaçlama.

Problem olan haşereye uygun ilacın ve ilaçlama yönteminin seçilmesi oldukça önem taşır. Burada uzman yardımı almak  yararınıza olacaktır. Bilinçsizce kendi yaptığınız uygulamalar sonuç vermeyecektir. Unutulmamalıdır ki ilaçlama uzmanlık gerektirir.

 

İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul böcek ilaçlama nasıl yapılır? Bu konu için uzmanlarımız 7 gün 24 saat çağrı merkezimizde sorularınızı yanıtlamaya hazırdır ve bu hizmetimiz tamamen ücretsizdir. 

İstanbul böcek ilaçlama şirketi için firmamız size bir telefon kadar yakın. Bize 0850 885 1001 yada 0554 805 0293 numaralarımızdan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Biyoka olarak İstanbul 'un tüm ilçelerinde profesyonel, garantili ve ruhsatlı böcek ilaçlama hizmeti sunuyoruz. İstanbul böcek ilaçlama fiyatı için bize ulaşabilir oldukça ekonomik rakamlara böceklerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. www.biyoka.com.tr ile böceklere elveda.

 

 

SAYFALAR
KURUMSAL SAYFALAR
İLETİŞİM SAYFALARI
Bültene Kaydolun
Bizi Takip Edin
 • Biyoka İlaçlama
  Tekstilkent Ticaret Merkezi 10AB Blok No:3067 Esenler İstanbul
  0 850 885 1001
  info@biyoka.com.tr
  0 507 352 2492
  İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA
  İSTANBUL HAŞERE İLAÇLAMA
  İletişim Sayfaları
  Biyoka İlaçlama DİJİTİC E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.
  Biyoka @ 2015 - Tüm hakkı saklıdır.