info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
Ev ilaçlama Fiyatı İstanbul

Ev İlaçlama Fiyatı

Sürekli kullanım alanı olan evler ilaçlama uygulamasında  en çok hassas davranılması  gereken alanların başında gelir. Ev ilaçlama fiyatı bazı etmenlere bağlı olarak değişmektedir. İstanbul gibi metropol bir şehirde böcek ilaçlama ihtiyacı sıklıkla ortaya çıkmaktadır. Böcekler, haşereler mevsimsel olarak havaların ısınınca aktifleşirler ve kendilerine yeni yaşama yerleri bulma amacıyla yayılım gösterirler. Günümüzde bir  çok evde az yada çok haşere sorunları yaşanmaktadır. Bu problem ortaya çıktığında ilaçlama yapılarak giderilebilir. Etrafta görülen bir böcek aslında arka planda bir çok böceğin göstergesidir. Evde böcek gördüm ilaçlama gerekiyor mu diye düşünüyorsanız, artık harekete geçme vakti demektir. Ev böcek ilaçlama hizmetinde geç kalınırsa geri planda sürekli artan haşereler tüm eve yayılır  ve problem başa çıkılmaz boyuta ulaşabilir.

 

Böcek İlaçlama Fiyatını Etkileyen Unsurlar

İlaçlama fiyatı değişkenlik göstermekle birlikte ev ilaçlama fiyatı ilaçlanacak alanın boyutu ve problem olan böceğin cinsiyle doğrudan bağlantılıdır. Alanın büyüklüğü harcanan ilaç miktarını arttıracağından ilaçlama fiyatında belirleyici unsurlardan biridir. Sorun olan böcek türünün bilinmesi önemlidir. Seçilecek böcek ilacı problem olan böcek üzerinde etkili olan ve bakanlık ruhsatlı bir ilaç olmalıdır. İlaçlama için seçilen ilaç bakanlık onaylı ve dünya sağlık örgütü listesinde olmalıdır. Bunun nedeni bu ilaçların insan ve çevre sağlığına duyarlı ilaçlardır. 


İstanbul Ev İlaçlama Fiyatı 

İstanbul ev ilaçlama fiyatı yukarıda saydığımız unsurlarla değişkenlik göstermektedir. Fiyat; böceğin türü, ilaçlanacak alanın büyüklüğü, uygulama yöntemi gibi unsurlar göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Toplu ilaçlamalarda fiyat önemli derecede düşmektedir. Bu nedenle bina, site olarak yaptırılan ilaçlamalarda oldukça uygun fiyatlar oluşmaktadır. Yine bir ev ilaçlanırken diğer evlerin ilaçlanmamasıyla; ilaçlanmayan evlerdeki böcekler ilaçlanan eve sonradan yine taşınabilmektedir. Bu nedenle toplu ilaçlamalar hem daha ekonomik olmakta hem de daha sağlıklı sonuç vermektedir. Firmamız İstanbul genelinde 29 tl den başlayan fiyatlarla ev ilaçlama servisi  sunmaktadır.
 

Ev İlaçlama Şirketi İstanbul 

Biyoka İlaçlama; T.C. Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı ve tüm yeterlilik belgelerine sahiptir. İlaçlama ruhsatı bulunmayan kişiler yada firma görünümü verilmiş kişiler hem böcek probleminizi çözemez hem de sizin sağlığınızı tehlikeye atar. Ev ilaçlama uygulaması profesyonel firmalardan alınması gereken bir uygulamadır. Evde bebek, hasta ve ilaçlamaya hassas kişiler bulunabilmektedir.  Tüm çalışanlarımız alanında uzmandır ve kesin çözüm garantili ilaçlama sunmaktadır. Ev böcek ilaçlama İstanbul şirketi için doğru adrestesiniz. Biyoka İlaçlama İstanbul olarak yılların tecrübesiyle; Böcek İlaçlama İstanbul şirketi olarak size en uygun böcek ilaçlama fiyatı sunmaktan mutluluk duyarız. Bize 7 gün 24 saat 0850 885 1001 - 0554 805 0293 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ücretsiz destek alabilir ve ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz.

SAYFALAR
KURUMSAL SAYFALAR
İLETİŞİM SAYFALARI
Bültene Kaydolun
Bizi Takip Edin
 • Biyoka İlaçlama
  Tekstilkent Ticaret Merkezi 10AB Blok No:3067 Esenler İstanbul
  0 850 885 1001
  info@biyoka.com.tr
  0 507 352 2492
  İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA
  İSTANBUL HAŞERE İLAÇLAMA
  İletişim Sayfaları
  Biyoka İlaçlama DİJİTİC E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.
  Biyoka @ 2015 - Tüm hakkı saklıdır.