info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
İstanbul Ev İlaçlama Servisi

Ev Böcek İlaçlama İstanbul

İstanbul ev böcek ilaçlama hizmetimiz ile tüm böcek ve haşere problemlerine elveda deyin. Ev ilaçlama hizmeti oldukça önemli ve profesyonellik gerektiren bir uygulamadır. Hemen hemen tüm böcek ilaçları sentetik kimyasal ürünlerdir. İlaçlama işini bilmeyen kişilerce  yapılan böcek ilaçlama uygulaması sağlığınızı tehlikeye atar. Böceklerden kurtulmak önemlidir ancak bunu yaparken sağlığınız riske atmadan çevreye ve insan sağlığına duyarlı uygulamalar yapmak oldukça önemlidir.

Ev İlaçlama Nasıl Yapılır? Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Herşeyden önce sorun olan böceğin türünün belirlenmesi oldukça önem arz eder. Böcek ilaçlama uygulamasında türün belinmesi ilaçlama başarısında elzemdir. Bazı böcek türlerinin biyolojileri ve fizyolojileri göz önüne alınarak o böceklere özel spesifik ilaçlar geliştirilmiştir. Bu nedenle böcek türünün belirlenmesi ilaç seçinde yardımcı olmaktadır. Örneğin, hamam böceği jeli, kalorifer böceji jeli, karınca jeli gibi o böceklere özel ve kesin çözüm sunan ilaçlar mevcuttur. Bu böceklere karşı sıvı ilaçlar yerine bu böcek jeli kullanılması daha kesin sonuç verecektir.

 Ev ilaçlama nasıl yapılır; bu noktada amatörce uygulamalar yerine profesyonel firmalardan yardım almanız oldukça yararlı olacaktır. Böceğe uygun olarak seçilen böcek ilacının doğru dozda hazırlanması ve ev ilaçlama uygulamasının yapılması amatör kişilerin yapabileceği bir işlem değildir. Olduykça ffazla ev ilaçlama yöntemi vardır. Bunlardan bazıları; jel ilaçlama, kokulu böcek ilaçlama, kokusuz böcek ilaçlama olarak sayılabilir.

Ev Jel İlaçlama Nasıl Yapılır?

Jel ilaçlama isminden de görüldüğü üzere jel böcek ilacı yani jel-krem kıvamındaki böcek ilaçları kullanılarak yapılan ev ilaçlama yöntemidir. Jel ilaçlama, evinizi terketmenize gerek kalmadan her hangi bir koku problemi yaratmadan uygulanan ev ilaçlama yöntemidir. Jel ilaç kuytu dip-köşelere, dolap arkalarına, dolap içlerine, dolap menteşelerine, döşemelerin  ön-arkalarına ve dolapların ayak kısımlarına uygulanır.  Jel ilaçlama genel olarak kokusuz ilaçlama türüne girmektedir. Koku problemi oluşturmadığı için siz evdeyken günün her saati uygulanabilir.

Kokusuz Ev İlaçlama

Kokusuz ev ilaçlama, irite ve rahatsız edici kokuları bulunmayan böcek ilaçları kullanılarak yapılan ilaçlama yöntemidir. Koku problemi oluşturmadığı için evi terketmenize gerek kalmadan uygulama yapılabilir. Evcil hayvanlar üzerinde de olumsuz etkileri bulunmamaktadır. Kontakt etkili böcek ilaçları kullanıldığı için uygulandığı yüzeyde yıkanıp silinmediği sürece etkinliğini sürdürür. Bu avantajları nedeniyle ev ilaçlama için sıklıkla tercih edilmektedir.

Kokulu Ev İlaçlama

Kokulu böcek ilaçları  mücadelesi zor olan pire, kene vb. böcekler için tercih edilmektedir. Kokulu ev böcek ilaçlama yöntemi son derece etkilidir ve görülmesi zor böcekler için mükemmel bir sonuç sağlar. Kokulu ev ilaçlama yapılırken ortamda her hangi bir insan ve evcil hayvan olmamalıdır. Ortama etkisi yüksek koku verildiği için ortamda canlı bulunursa zehirlenmeler ve sağlık sorunları yaşanabilir. Başlıca; pire, tahta kurusu, kene, toz böceği (gümüşçün), tesbih böceği gibi köşelerde saklanan ve hızla çoğalan böcekler  için tercih edilen uygulama kokulu ev böcek ilaçlamasıdır.

İstanbul Ruhsatlı Ev İlaçlama Şirketi

İstanbul ruhsatlı ev ilaçlama şirketi adıyla bir çok firma reklamı bulunmakta ancak profesyonel ve böcek sorununu kesin olarak çözen çok az sayıda firma vardır. Ev ilaçlama uygulaması uzun süre etkisi devam etmesi gereken bir ilaçlama hizmetidir. Bu nedenle çalıştığınız firmanın yeri, adresi, iletişim bilgileri tam olmalıdır. Bir sorun yaşadığınızda muhatap bulabileceğiniz köklü referansları sağlam firmalarla çalışarak işinizi garantiye alınız. İstanbul ev ilaçlama şirketi olarak profesyonel hizmet sunan Biyoka İlaçlama İstanbul şirketimizdir. www.biyoka.com.tr firmamız İstanbul ev ilaçlama uygulamalarını profesyonel ve uzman ekibi sayesinde kesin çözüm ilkesiyle sunmaktadır. 0850 885 1001 – 0554 805 0293 numaralı hattımızdan ücretsiz destek alabilir ve ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz. 

İstanbul Ev Böcek İlaçlama Fiyatı

Alanında uzman personeliyle ev böcek ilaçlama hizmeti veren firmamız İstanbul ev böcek ilaçlama fiyatı konusunda da en uygun fiyatlarla ilaçlama hizmeti vermektedir. Operasyonel kadrosu ve araçlarıyla İstanbul 'un her ilçesine 7 gün 24 saat ulaşan firmamız ev ilaçlamada en ucuz fiyat konusunda da iddialı bir ilaçlama şirketidir. 29 tl den başlayan fiyatlar İstanbul genelinde ev ilaçlama hizmeti sunmaktayız. 

SAYFALAR
KURUMSAL SAYFALAR
İLETİŞİM SAYFALARI
Bültene Kaydolun
Bizi Takip Edin
 • Biyoka İlaçlama
  Tekstilkent Ticaret Merkezi 10AB Blok No:3067 Esenler İstanbul
  0 850 885 1001
  info@biyoka.com.tr
  0 507 352 2492
  İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA
  İSTANBUL HAŞERE İLAÇLAMA
  İletişim Sayfaları
  Biyoka İlaçlama DİJİTİC E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.
  Biyoka @ 2015 - Tüm hakkı saklıdır.