info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
İstanbul İlaçlama Servisi

İstanbul İlaçlama Servisi


İstanbul ilaçlama servisi, tüm böcek problemlerine çözüm bulmak için oluşturulmuş bir hizmeti ifade etmektedir. Yaz aylarında sorun olduğunu düşündüğümüz böcekler aslında kış aylarında da üremeye ve yayılmaya devam etmektedirler. Çünkü yaşam alanlarımızda ortam sıcaklıkları normal seviyelerdedir ve bu böcekler için yeterli bir ortamdır.  Örnek olarak, hamamböceği ev şartlarında yılda 12-13 kadar jenerasyon oluşturabilmektedir. Bu veri hamamböceklerinin kışında üremeye devam ettiklerini göstermektedir. Bu nedenle  böceklerle mücadele yaz, kış devam etmesi gereken bir uygulamadır. İSTANBUL İLAÇLAMA SERVİSİ burada önemlidir.


İlaçlama servisi uzman kişilerce yapılması gereken bir ilaçlamadır. Böcek ilaçları kimyasal sentetik ürünlerdir ve profesyonel amaçla üretilmiştir bu nedenle amatörlerce yapılan uygulamalarda sonuç vermemektedir.  


İstanbul 'da 7 gün 24 saat ilaçlama servis hizmet veren böcek ilaçlama servisimiz, sizi tüm beklenmedik misafirlerden kurtarmayı amaçlar. Uygulama personellerimiz alanında uzmandır ve böcek sorunlarını kesin çözüme kavuştururlar. İnternette kendini ilaçlama firması olarak tanıtan ancak hiçbir belgesi olmayan kişiler hem çözüm bulamazlar hem de ucuz olması nedeniyle tarım ilacı kullanarak sağlığınızı riske atarlar.
İstanbul böcek ilaçlama servisi veren firmalarda bulunması gereken ruhsat ve yeterlilik sertifikaları mevcuttur. Firmanın ruhsatlı ilaçlama firması olması ve diğer yeterlilik belgelerine sahip olması gerekir. 


Biyoka olarak 7 gün 24 saat tüm böcek ve haşere sorunlarınıza çözüm sunmak için çalışıyoruz. İlaçlama servisi fiyatı olarak ise makul düzeyde tutarak bütçenizi sarsmadan çözüm üretiyoruz. 

SAYFALAR
KURUMSAL SAYFALAR
İLETİŞİM SAYFALARI
Bültene Kaydolun
Bizi Takip Edin
 • Biyoka İlaçlama
  Tekstilkent Ticaret Merkezi 10AB Blok No:3067 Esenler İstanbul
  0 850 885 1001
  info@biyoka.com.tr
  0 507 352 2492
  İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA
  İSTANBUL HAŞERE İLAÇLAMA
  İletişim Sayfaları
  Biyoka İlaçlama DİJİTİC E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.
  Biyoka @ 2015 - Tüm hakkı saklıdır.