info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
Arı İlaçlama
Arı İlaçlama

     

Özellikle polinasyonda çok önemli bir role sahip olan arılar bazen insanlarınyaşam alanına girerek rahatsızlık vermektedir. Arıların birçok türü bulunmaktadır. Çiçek polenleriyle beslenen arılar, günün büyük bir bölümünü çiçekten çiçeğe gezerek geçirmektedir.

Eşek arısı türlerinin bazıları şeker, et parçaları veya küçük böceklerle beslenmektedir. Yaban arıları insanlar için sorun teşkil eden arı türlerinin başında gelmektedir. Hem insanları sokması hem de çiçekleri kurutarak verim kaybına neden olması bakımından insanlara rahatsızlık vermektedirler. Evlerin balkonlarına, çatı katlarına ve çatı aralarına yuva yaparak yaşam alanlarımıza girerler. İnsanların bireysel olarak müdahale etmesi sonucunda koloni halinde saldırarak ölümlere neden olabilmektedirler. Arı ilaçlaması oldukça dikkat edilmesi gereken bir mücadeledir ve mutlaka profesyonel olarak yapılması gerekmektedir.

Arı ilaçlamasındada kesinlikle bireysel müdahalelerde bulunmayın veya korsan firmalar ile çalışmayın. Arı ile mücadelede ilaçlama yöntemi de çok önemlidir. Arı ilaçlamada genellikle sıvı ilaçlar ile boyama yöntemi kullanılır. Arı mücadelesi için Biyoka ilaçlama şirketimizi arayarak bizlere ulaşabilir, bu konuda uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. 

0
0
0
27 Kişi Gördü
TAVSİYE EDİLENLER
Ürün Bulunamadı !
İLETİŞİM SAYFALARI