info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
Gümüş Böceği, Gümüşçün İlaçlama
Gümüş Böceği, Gümüşçün İlaçlama

Gümüş Böceği İlaçlaması, Gümüş Böceği Nasıl Oluşur, Gümüşçün İlaçlama, Gümüş Böcekleri, Böcek İlaçlama Servisleri

Gümüş böceği ilaçlama gümüş böceğinden kurtulmak için yapılabilecek en doğru işlemdir. Bu haşere küçük haşere grubun kanatsız bir türdür. Yapısı ve rengi yaşadığı ortama göre değişmektedir. Rengi gümüşümsü ve parlak olduğundan isimleri bu şekildedir.Gümüş böceğinin 2 çift anteni bulunmaktadır ve bu antenler sayesinde hem besinin yerini tespit eder hem de gelebilecek tehlikeleri algılayarak kolayca kaçabilirler.

Gümüş Böceği İle İlgili Bilgi, Gümüş Böceği Nerede Yaşar

Gümüş böceği genellikle nemli ve sıcak yerleri tercih eder. Evleride genellikle duvar dipleri, çatı katları, banyolar, pis su akarları, mutfak dolapları, parke altları gibi yerlerde rastlamak mümkündür.

Gümüş Böceği İlaçlama Fiyatları, Böcek İlaçlama Servisleri

Besin ihtiyaçlarını karşılamak için üzerinde dolaştıkları gıdalara salya ve dışkılar bırakıp insanlara mikrop bulaştıran bu zararlılara karşı ilaçlama yaptırılmalıdır. Çok hızlı ürediği için kısa zamanda bulunduğu alanı istila eder. Bu yüzden görüldüklerinde en kısa sürede gümüş böceği ile mücadele için önlem almak ve yasal bir gümüş böceği ilaçlama firması tarafından ilaçlama yaptırmak gerekmektedir. Gümüş böceği ilaçlama olarak en çok kullanılan yöntem püskürtme yöntemidir. 

0
0
0
32 Kişi Gördü
TAVSİYE EDİLENLER
Ürün Bulunamadı !
İLETİŞİM SAYFALARI