info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
İstanbul Böcek, Haşere Ev İlaçlama Fiyatları
İstanbul Böcek, Haşere Ev İlaçlama Fiyatları

Haşerelerin hepsinin biyolojik yapısı farklıdır ve yok edilmeleribiyolojik yapılarına bağlı olarak üretilen ilaçlarla mümkün olmaktadır. Bu yüzden her bir haşere için kullanılacak ilaçlar farklı olabilmektedir. Örneğin kalorifer böceği ve hamam böceği gibi böcek gruplarındaki haşereler için genellikle jel ilaçlama uygulaması yapılırken, bu tür ilaçların kene, pire, tahtakurusu, kırkayak, çıyangibi haşerelere etkisi olmamaktadır. İlaçlama fiyatları dailaçlama tekniğine göre farklı olabilmektedir. Haşerelerin ilaçlama yöntemleri sadece böceğin çeşidine göre değil, mekanın büyüklüğüne göre de belirlenmektedir. Bu durum ilaçlama fiyatlarına da etki etmektedir.

Bazen alanın büyüklüğünün yanı sıra uygulanan haşere ilaçlama teknikleri, ilaçlama fiyatları için daha etkilidir. Örneğin bir ev ya da iş yerinde uygulanacak olan ilaçlama yöntemleri, bahçe, park gibi yerlerdekilerle aynı maliyette olabilir. Sıvı böcek ilaçlama, püskürtme ya da buharlama olarak uygulanırken, jel ise şırınga tabancasıyla ufak parçalar halinde kuytu köşelere ilaçların bırakılmasıyla gerçekleşir. Bunların yanında farelerden kurtulmak için geliştirilen istasyon yöntemi de vardır. Tüm bu haşere ilaçlama teknikleri, ilaçlama fiyatları nı etkileyebilmektedir.

Biyoka İlaçlama olarak sizlere Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı hizmet vermekteyiz. İlaçlarımız ziraat mühendislerince üretilmekte olup, her tür alanda uygun olan bu tür ilaçların kullanıldığı böcek ilaçlama işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz. İzmir, Kocaeli, Bursa, İstanbul illerinde şubelerimiz bulunmaktadır ve bu illerdeki her semte kolayca ulaşabilecek ilaçlama servisleri mevcuttur. Ayrıca her semt için aynı olan, uygun ilaçlama fiyatları ile bütçenizi sarsmadan sizlere 7/24 hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Biyoka İlaçlama olarak herzaman en uygun fiyat en kaliteli hizmet ilkesini benimsemiş bir firmayız. Bu yüzden tüm İstanbul'da geçerli ve 29tl den başlayan fiyatlarla Profesyonel ilaçlama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

0
0
0
25 Kişi Gördü
TAVSİYE EDİLENLER
Ürün Bulunamadı !
İLETİŞİM SAYFALARI