info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
İstanbul Böcek, Haşere İlaçlama Fiyatları
İstanbul Böcek, Haşere İlaçlama Fiyatları

     

İlaçlama fiyatlarına etki eden asıl konu ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğünden çok ilaçlama teknikleridir. Örneğin bir ev ya da iş yerinde yapılacak olan ilaçlama ile park, bahçe gibi yerlerde yapılan ilaçlama ile aynı maliyette Sıvı böcek ilaçları genellikle püskürtme veya sisleme ile uygulanırken, jel ilaçlar şırınga tabancası ile küçük parçalar halinde köşelere sıkılarak uygulanmaktadır. İlaçlama tekniklerinin hepsi ilaçlama fiyatlarını da etkilemektedir.Her uygulama yöntemi için farklı fiyat tarifeleri uygulanmaktadır.

Biyoka İlaçlama ruhsatlı ve Sağlık Bakanlığı onaylı olarak sizlerehizmet vermektedir. Kullandığımız İlaçlar ruhsatlı olup, her türlü alanda kullanılabilen böcek ilaçlama işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz. İstanbul, Kocaeli, Bursa ve İzmir illerinde bulunan şubelerimiz ve bu illerdeki her semte kolayca ulaşabilecek ilaçlama servislerimiz mevcuttur. Ayrıca uygun ilaçlama fiyatlarımız ile bütçenizi sarsmadan sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Biyoka İlaçlama olarak daima en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet ilkesini benimsemiş durumdayız. Bu yüzden İstanbul' un her yerinde geçerli olan ve 29 TL’ den başlayan fiyatlarla Profesyonel ilaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

0
0
0
46 Kişi Gördü
TAVSİYE EDİLENLER
Ürün Bulunamadı !
İLETİŞİM SAYFALARI