info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
Kalorifer Böceği
Kalorifer Böceği

   

Kalorifer Böceği İlaçlaması, Kalorifer Böceği İlacı, Hamam Böceği İlaçlama, Kalorifer Böceğinden Kurtulmanın Yolları, Kalorifer Böceği Nedir, Kalorifer Böceği Hakkında Bilgi;

Kalorifer böceği, alman hamam böceği olarak da bilinen,karafatma, kakalak gibi türlere benzeyen bir eklem bacaklıdır. İnsanları ısırıp sokmazlar ancak salyaları ve dışkıları insanlarla temas ettiğinde ciddi sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Buna engel olmak için kalorifer böceği ilaçlaması yaptırılmalıdır. Bu haşereler genellikle pis ortamlarda bulunduklarından bu ortamlardaki mikropları kolaylıkla taşıyarak hastalıkları yayabilirler. Bu hastalıkların başlıcaları ise; alerjik reaksiyonlar, astım, gıda zehirlenmeleri, mantar hastalıkları, hepatit, pnomoni ve dizanteridir. Bu tür problemlerle karşılaşmamak için kalorifer böceği ilaçlama firmaları tarafından yardım alınmalıdır.

Kalorifer Böceği İlaçlama Fiyatları, Kalorifer Böceği İlaçlama Fiyatı

Özellikle sıcak, nemli ve pis ortamlarda sık sık görülen hamam böceklerine, evlerde;mutfak, banyo, çatı katı, merdiven boşlukları gibi yerlerde rastlamamız da normaldir. Bu haşerelerden kurtulmak gerekmektedir. Çünkü insanların gıda olarak tükettiği veya tüketmediği (naylon, silikon, poşet, kağıt, vb.) herşeyi yiyebilmektedirler. Ayrıca bulundukları alanlardan aldıkları mikropları da yiyecek ve eşyaların üzerine bırakarak bu mikropları insanlara bulaştırırlar. kalorifer böceği ilaçlama şirketleri ile irtibat kurularak bu haşerelerin yok edilmeleri sağlanmalıdır.

 

0
0
0
58 Kişi Gördü
TAVSİYE EDİLENLER
Ürün Bulunamadı !
İLETİŞİM SAYFALARI