info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
Kulağakaçan İlaçlama
Kulağakaçan İlaçlama

     

Kulağa Kaçan Nasıl İlaçlanır, Kulağa Kaçan Böceği Nasıl Yok Edilir;

Kulağakaçan böceği, boyu birkaç cm olan, küçük yapılı bir haşeredir. Vücutları baş, gövde ve karın kısmından oluşmaktadır. Kulağakaçan böcekleri 6 bacak ve baş kısmından çıkan 2 adet antene sahiptir. Bu antenler sayesinde hem dışarıdaki tehlikeleri algılarlar hem de kendileri için gerekli besinleri bulurlar.

Karınlarının bitiminde çatal şeklinde kıskaçları bulunmaktadır.  Kulağakaçan  daha çok gündüz saklanarak, geceleri ise saklandığı yerden çıkarak beslenir. Kulağakaçan böceği hem etçil hem de otçul beslenmektedir. Besin olarak bitki artıkları ile ölü hayvan ve böcek artıklarını yerler. Böcek ölülerini çatal şeklindeki kıskaçları yardımıyla parçalayarak yer. Kulağakaçan böceği insanların kulağına, ağzına ve burnuna kaçabilmektedir ve oldukça hızlı hareket eder.

Kulağa Kaçan Böceğine Kesin Çözüm, En Etkili Kulağa Kaçan Böceği İlaçlaması;

  Kulağakaçan böceği ile mutlaka mücadele yapılması gerekmektedir. Kulağakaçan böceği görüldüğünde ilaçlama firması ile çalışılarak kontrol altına alınmalıdır. Çünkü kolay olan bir ilaçlama yöntemi ile kontrol altına alınabilen kulağakaçan böceği korsan firmalar ve acemi kişiler tarafından ilaçlanırsa ciddi zararlar verebilir. En kısa zamanda Kulağakaçan böceği ile mücadele için önlem alınmalı ve yasal bir Kulağakaçan böceği ilaçlama firması tarafından ilaçlama yaptırılmalıdır. Kulağakaçan böceği ilaçlama olarak en sık kullanılan yöntem püskürtme yöntemidir. 

0
0
0
23 Kişi Gördü
TAVSİYE EDİLENLER
Ürün Bulunamadı !
İLETİŞİM SAYFALARI