info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
Pire İlaçlama
Pire İlaçlama

     

Pireden Nasıl Kurtulunur, Pire İlaçlama Nasıl Yapılır, Pire İlaçlama Yöntemleri;

Pire (Siphonaptera) omurgasız bir hayvan olup hayvanların ve insanların kanını emerek beslenen bir haşeredir. Kan emerek beslendiği için pire ilaçlaması geciktirmeden yaptırılması gereken bir uygulamadır. Çünkü ufak ihmaller sonucu bu haşereler insanlara ciddi hastalıklar bulaşabilir. Kanatları yoktur, uçamazlar. Genel olarak vücudu yanlardan basık bir durumdadır. Bedeninin alt kısmında toplamda 6 ayak bulunur ve arka ayaklar ön ayaklara göre daha büyük ve daha güçlüdür. Pire bu sayede çok iyi bir şekilde zıplar ve istediği her yere kolayca geçebilir. Bu şekilde her alanda hızlıca yayılarak daha zararlı hale gelebilir.  Pire ile mücadele edilebilmesi için profesyonel ilaçlama firmaları ile irtibat kurulmalıdır.

Genel olarak bu haşereler; veba hastalığı, dizanteri, kuduz, verem mikrobu, alerjik hastalıklar, tifüs hastalığı, cilt hastalıkları, humma mikrobu, lezyonlu hastalıklar gibi birçok hastalığı taşıyarak insanlara bulaştırabilirler.

İstanbul Pire İlaçlama Firmaları, Pire İlaçlama Fiyatları;

Pire ilaçlamasında yoğun kokulu sıvı ilaçlar kullanılmalıdır. Çünkü pirelerle mücadele oldukça zordur. Kokulu ilaçlama gerçekleştirilmeden önce ilaçlanacak ortamda bulunan gıdaların ağızları kapatılmalı ve varsa çocuk oyuncaklarının poşetlenerek kaldırılması gereklidir. Çünkü bu ilaçlamada kullanılar kokulu ilaçların etkisi çok kuvvetlidir ve insanlarla temas etmesi halinde ciddi sağlık problemlerine neden olabilir. Sıvı ilaçlama, eğitimli, uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Pire ilaçlama firmaları Sağlık Bakanlığı onaylı firma olmalıdır.

0
0
0
36 Kişi Gördü
TAVSİYE EDİLENLER
Ürün Bulunamadı !
İLETİŞİM SAYFALARI