info@biyoka.com.tr
0 850 885 1001
0 507 352 2492
Tahta Kurusu İlaçlama
Tahta Kurusu İlaçlama

 

Tahta Kurusu İle Mücadele, Tahta Kurusu İlacı, Evde Tahta Kurusu Var;

 Tahtakurusunun boyu ve yapısı yaşadığı alana, beslenme şekline ve türüne bağlı olarak değişmektedir. Bu zararlıların boyu genellikle 2 ile 5mm arasındadır.Renkleri çok çeşitlilik göstermektedir; bazı türleri kiremit kırmızısı ve turuncuya yakın, bazıları kahverengi, bazıları da kırmızımsı renkte olabilmektedir. Bu  haşerenin 3 çift ayağı bulunmaktadır. Hayvan ve insan kanını emerek beslendiklerinden dolayı bu haşerelerin bedenlerinde sürekli kan ve kan atıkları bulunmaktadır. Bu yüzden de ezildiklerinde ve dışkı bıraktıklarında çok pis kokarlar. Bu sebeple tahtakurusu mücadelesi bireysel olarak yapılmamalı, kesinlikle tahtakurusu ilaçlama şirketlerinden yardım alınmalıdır. İnsan sağlığı açısından oldukça tehlikeli olan bu haşere ancak profesyonel şekilde yapılan bir ilaçlama ile yok edilebilir.

Bu haşereler beslenmesini tamamen hayvanlardan ve insanlardankan emerek gerçekleştiren bir haşeredir. Tahtakurusu dünyanın her yerinde bulunmaktadır. Çok ufak bir böcektir ve vücudu disk şeklindedir. Baş kısmında bulunan 1 çift antenleri sayesinde kendi aralarında iletişimi sağlarlar.

Tahta Kurusu İlaçlama Nasıl Yapılır,

Bu haşereye rastlanıldığında en kısa zamanda önlem alınarak tahtakurusu ilaçlama şirketleri ile irtibata geçilmelidir. Çok sayıda üreyip çok hızlı çoğaldığından evleri komple istila edebilir. Tahtakurusu ile mücadele edecek kişiler kesinlikle ilaçlama yaptırmalıdır.

Tahta Kurusu İlaçlama Fiyatları, Tahta Kurusu İlaçlama Firmaları;

Tahtakurusu, evcil hayvanlar, dışarıdan gelen misafirler, mobilyalar yolu ile evlere gelebilmektedir. Evde veya iş yerlerinde bu zararlı görüldüğünde muhakkak en kısa sürede önlemi alınmalır. Tahtakurusundan kurtulmak için tahtakurusu ilaçlama kesinlikle profesyonel ilaçlama firmaları tarafındanyaptırılmalıdır.

0
0
0
65 Kişi Gördü
TAVSİYE EDİLENLER
Ürün Bulunamadı !
İLETİŞİM SAYFALARI